Kochani, przygotowałyśmy specjalnie dla Was zbiór przepisów na fajne, zdrowe sylwestrowe przekąski,  idealne na imprezę :)
A oto i one:

TRUFLE MAKOWE

Idealne dla wielbicieli nadzienia z makowca.  Czarne w środku, delikatne, słodkie i wilgotne, obtoczone w pokruszonych migdałach i karobie, pachnące kokosem i wanilią…  Idealne, na sylwestrową przekąskę.
Z podanych składników wychodzi około 25 czarnych kuleczek, które jednak znikają w mgnieniu oka 🙂

Trufle makowe

RAFAELLO Z KASZY JAGLANEJ

Czy jest na świecie ktoś, kto nie lubi rafaello? Domyślam się, że tak. Śmiem jednak twierdzić, że jest to jedynie niewielka garstka osób. Te małe, kokosowe kuleczki często kuszą swym wyglądem i zapachem nawet prawdziwych przeciwników słodyczy.

Rafaello z kaszy jaglanej

ZDROWE MICHAŁKI

Deser zadowoli każdego nałogowego pożeracza masła orzechowego. Słodkie, mocno orzechowe „cukierki” , które w smaku przypominają tradycyjne Michałki a konsystencją nie różnią się praktycznie niczym od chałwy. Zawierają śladowe ilości węglowodanów, zdrowe tłuszcze i aż około 6 g białka w 1 cukierku!

Mniam 😊

Fit michałki

TRUFLE CZEKOLADOWO – MAKOWE Z NUTKĄ POMARAŃCZY 

Czarne w środku, delikatne, słodkie i wilgotne, obtoczone w mące kokosowej i kakao, pachnące czekoladą z nutką pomarańczy… Idealne na sylwestrową przekąskę.

Czekoladowe trufle

CZEKOLDOWY MUS Z AQUAFABY

Delikatny, puszysty i mocno czekoladowy, wegański mus, w którym każdy zakocha się po uszy.

czekoladowy mus z aquafaby

MALINOWY PUDDING Z TAPIOKI

Chyba nie ma osoby, która nie zakocha się w nim od pierwszego zjedzenia.
Słodki, delikatny, pełen malutkich kuleczek o bardzo przyjemnej konsystencji. Palce lizać 🙂

Pudding z tapioki

Mam nadzieję, że któryś przepis przypadnie Wam do gustu i na Waszym stole pojawią się również jakieś zdrowe sylwestrowe przekąski :)

Szczęśliwego Nowego Roku!