ZosiaMój pierwszy wpis będzie zdecydowanie krótszy niż filozoficzne rozważania Julki, które możecie przeczytać TUTAJ.
Nie mogę nazwać siebie godnym następcą Sokratesa, czy Platona. Słabo idą mi rozmyślania o ważnych, istotnych sprawach, a także życiowych wyborach (no chyba że sprawa dotyczy tego, co zjeść na śniadanie).Zdecydowanie zgadzam się jednak z pierwszym zdaniem wspomnianego posta-początki faktycznie NIE SĄ proste. Są cholernie trudne. Dowodem jest chociażby sam fakt, że nad kilkoma pierwszymi linijkami tekstu siedziałam już naprawdę kupę czasu, cały czas coś poprawiając, kasując, dopisując, żeby w końcu (sfrustrowana) wyłączyć komputer i stwierdzić, że się do tego nie nadaję. Cała ja.

Po kilku dniach podejście drugie – odpalam laptopa i z zaciętą miną siadam przy biurku. Jako idealistka, która w dodatku biegnie przez życie w wiecznym pośpiechu, chciałabym mieć oczywiście wszystko od razu, natychmiast, od zaraz. Miałam 16 lat, żeby przekonać się, że to tak nie działa. I wiecie co? Nadal nie mogę się z tym pogodzić.

Tak samo teraz – zaczynając przygodę z blogowaniem chciałabym, żeby to co robię dało natychmiastowy efekt. Czytelnicy, komentarze, wyświetlenia… Na to jak wiadomo trzeba sobie zapracować i cierpliwie poczekać. A z cierpliwością też bywa u mnie różnie 🙂
Jednak ponieważ to, co będę robiła w ramach tego bloga jest moją pasją, to jakoś przeboleję te pierwsze miesiące ciszy. Jestem pewna, że współtworzenie bloga pozwoli mi się rozwijać, da mi niesamowitego kopa motywacji i zainspiruje do tworzenia nowych rzeczy.
Bardzo się cieszę z tego, że mam szansę dołączyć do tego, co stworzyła Julka. A jeszcze bardziej z tego, że będę to kontynuować akurat z nią. Znamy się naprawdę niedługo, jednak momentalnie połączyła nas miłość do jarmużu, kaszy jaglanej i awokado. Miłość do wszystkiego co zdrowe, naturalne i smaczne.

Mam nadzieję, że uda nam się zarazić tą właśnie miłością czytelników naszego bloga. Mocno trzymam za to kciuki 🙂
Do następnego wpisu!
Zosia

Zosia