Julia Migdalska
Julia Migdalska
Mała wzrostem, wesoła, energiczna studentka dietetyki, z wielkimi marzeniami by pomagać ludziom spełniać ich własne marzenia i zarażać wszystkich wokół prawdziwą, nieskończoną miłością do zdrowego odżywiania i stylu życia.

Uwielbiam muzykę, podróże, sport i jedzenie o którym będzie tu bardzo dużo.

Chciałabym przenieść Cie do krainy wyobraźni, zdrowia i uśmiechu, w której z każdym dniem będziesz miał coraz więcej siły i nauczysz sie czerpać pozytywną energię z jedzenia i nie tylko.

Odkryjesz tajniki zdrowej kuchni, poznasz proste przepisy mojego autorstwa, które nie tylko bedą „sycić” Twój organizm, ale rownież odżywiać go i pielęgnować.

Zdrowy styl życia to nie tylko zdrowa dieta i sport, ale również czas w którym zmienisz swoje myślenie, poznasz siebie, zaczniesz o siebie dbać i staniesz się silniejszym człowiekiem.

Zapraszam Cię do lektury i mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Zosia Leszczyńska
Zosia Leszczyńska
Kilka słów o mnie.

Nazywam się Zosia. Jestem energiczną idealistką, miłośniczką pieczonych batatów i zadeklarowanym przeciwnikiem smażonych frytek.

Od trzech lat interesuje się zdrowym trybem życia, co w skuteczny sposób zmusza mnie do praktykowania czarnej magii w kuchni i zwiedzania pobliskich siłowni. Oprócz tego, że moje życie kręci się wokół bieżni i bakłażanów, codziennie walczę o życie w jednym z wielu warszawskich liceów. To tam poznałam Julkę, z którą momentalnie znalazłam wspólny język*.

Blog foodingreen.pl jest naszym wspólnym kącikiem w internecie, pełnym inspiracji i pomysłów i motywacji. Jest też spełnieniem naszych marzeń o stworzeniu własnego zbioru zdrowych przepisów i dzielenia się nimi z innymi.
A przede wszystkim jest dla nas niesamowitą okazją do realizowania się i rozwijania naszej wspólnej pasji, którą chcemy zarazić Was wszystkich.

*Wystarczyło jedno wymowne spojrzenie i grymas, kiedy obu nam podsunięto talerze z kotletami schabowymi na wyjeździe integracyjnym. Od razu wiedzialam, ze się dogadamy ☺