Julia Migdalska
Julia Migdalska
Mała wzrostem, wesoła, energiczna studentka dietetyki, z wielkimi marzeniami by pomagać ludziom spełniać ich własne marzenia i zarażać wszystkich wokół prawdziwą, nieskończoną miłością do zdrowego odżywiania i stylu życia.

Uwielbiam muzykę, podróże, sport i jedzenie o którym będzie tu bardzo dużo.

Chciałabym przenieść Cie do krainy wyobraźni, zdrowia i uśmiechu, w której z każdym dniem będziesz miał coraz więcej siły i nauczysz sie czerpać pozytywną energię z jedzenia i nie tylko.

Odkryjesz tajniki zdrowej kuchni, poznasz proste przepisy mojego autorstwa, które nie tylko bedą „sycić” Twój organizm, ale rownież odżywiać go i pielęgnować.

Zdrowy styl życia to nie tylko zdrowa dieta i sport, ale również czas w którym zmienisz swoje myślenie, poznasz siebie, zaczniesz o siebie dbać i staniesz się silniejszym człowiekiem.

Zapraszam Cię do lektury i mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Zosia Leszczyńska
Zosia Leszczyńska
Nazywam się Zosia, ale z jakichś nieznanych mi powodów moje i tak niedługie imię przerodziło się w ksywkę- Zo.
Jestem 20-letnią studentką dietetyki i współzałożycielką Foodingreen, zakochaną po uszy w tworzeniu nowych przepisów i dzieleniu się wiedzą z innymi ludźmi.

Blog jest dla mnie spełnieniem marzeń o stworzeniu własnego, przytulnego miejsca w internecie, pełnego inspiracji, pomysłów i motywacji. Jest też spełnieniem marzeń o zbudowaniu cudownej internetowej społeczności. A przede wszystkim jest dla mnie niesamowitą okazją do realizowania się i rozwijania pasji, jaką dzielę z Julką.

Uwielbiam to, co ludzie zwykli nazywać zdrowym trybem życia- pełnowartościową dietę, aktywność fizyczną i zdroworozsądkowe podejście. I właśnie to chcę Wam tu pokazywać!

Oprócz tego, że moje życie kręci się wokół skakania po siłowni i robienia zdrowych deserów, interesuję się fotografią, co wykorzystuję w tworzeniu treści na bloga.

Prywatnie jestem wielką miłośniczką zwierząt, diety roślinnej i minimalizmu, o czym pewnie niejeden raz dam Ci się przekonać.

Aha – i bardzo cieszę się, że tu jesteś!
Buziaki,
Zo