Nareszcie :) Dziś nadszedł wielki dzień.
Po wielu godzinach pracy, ustalania, robienia zdjęć, gotowania, myślenia i zmieniania nadszedł czas, aby kogoś Wam przedstawić.

ZosiaJeszcze 3 miesiące temu nie sądziłam, że kiedykolwiek poznam tak podobną do mnie i cudowną osobę jaką jest Zosia. Zaprzyjaźniłyśmy się praktycznie od razu, gdyż okazało się, że mamy wiele podobnych zainteresowań. Obydwie uwielbiamy zdrowo gotować, prowadzimy zdrowy styl życia i chcemy dzielić się z Wami naszymi przepisami, a także motywować Was i wspierać.

Pomyślałam, że fajnie byłoby mieć kogoś, kto będzie razem ze mną tworzył tego bloga. Kogoś z kim mogłabym dzielić się moimi pomysłami, kto mógłby mi pomagać, kto tak jak ja miałby tysiące pomysłów i byłby chętny do ich realizacji. Okazało się, że Zosia nadaje się do tego idealnie :)
Próbowałam już kilku potraw jej autorstwa i muszę przyznać, że ciężko Wam będzie powstrzymać się od zjadania dokładek :)

Od dziś będziemy prowadziły stronę we dwie :)
A już niebawem wszystko nabierze tempa, a wpisy będą pojawiały się częściej.
Ostatnio musiałyśmy nieco zwolnić, gdyż szykują się duże zmiany, między innymi blog będzie posiadał nowy motyw i… nazwę :)

Na razie nie mogę nic więcej zdradzić. Mam jednak nadzieję że nowy rok przyniesie wiele pozytywnych chwil, sukcesów i nowych pomysłów. Liczę na to, że uda nam się zrealizować nasze postanowienia i spełnić kilka marzeń.
Tego samego życzę również Wam!
Julka